Inwestycja w wyposażenie jachtu

Pływający komfort

Poza faktem, świadczącym o tym, że Polska jest zdecydowanym przodownikiem w produkcji jachtów, ciekawym tematem jest też dyktowanie przez nas trendów w tej branży! Jednak zdecydowana większość (aż 95%!) nie zostaje w naszym kraju, a trafia na eksport. Głównymi kierunkami sprzedaży polskich jachtów są: Stany Zjednoczone, Europa Zachodnia (Norwegia, Francja, Niemcy), Rosja oraz Bliski Wschód

Wyprodukowanie ekskluzywnej jednostki pływającej to jedno, a wyposażenie jej – to kolejna bardzo ważna sprawa. Wielokrotnie jachty czy ekskluzywne łodzie są wykorzystywane sezonowo. Jednak bezdyskusyjnie należy traktować je niczym pływające mieszkania. Dlatego tak ważny jest stylowy i komfortowy wystrój.  

Skóra tapicerska morska - gdzie kupić?

Jacht wykończony skórą naturalną

Skóra morska - skóra nastawiona na wytrzymałość

Osnową prestiżu płynącego wodą są wytrzymałe komponenty – przez wzgląd na trudne warunki atmosferyczne, słoną wodę, często silny wiatr i bezpośrednie ostre słońce. Ultraważna jest tapicerka – typowa skóra morska, która jest uzupełnieniem kolekcji marki Europell Group. Są to skóry stosowane do wykończenia wnętrz i elementów zewnętrznych w jednostkach pływających. Skóry Pacific i Atlantic, to materiały o wysokich parametrach wytrzymałościowych, które sprawdzą się w warunkach o podwyższonym stopniu wilgotności, nasłonecznienia czy narażenia na działanie wiatru.

Pacific, poza pięknym ciemnoniebieskim kolorem, charakteryzuje się również bardzo wysoką odpornością na światło i tarcie. Jest to skóra pigmentowana, z korygowanym licem. Grubość wpisuje się w granice od 1,0 mm do 1,3 mm.

Zamów darmową próbkę skóry!

Skóra morska Pacific

Skóra morska Atlantic występuje w modnym kolorze navy blue i podobnie jak Pacifik – jest odporna na światło oraz tarcie. Obie skóry są gładkie i po prostu stworzone do wykończenia pływającego mieszkania.

Skóra morska Atlantic

Skóra morska, to produkt, który zostanie z nami na lata. Inwestując w jednostkę pływającą, z pewnością liczy się na świetną prezencję przez jak najdłuższy czas. Użycie skór Pacific i Atlantic to strzał w dziesiątkę. Wytrzymałość, gładkość, modne i stylowe warianty kolorystyczne, to wszystko sprawi, że jacht poza luksusem nabierze również dodatkowego komfortu.

Producent skóry tapicerskiej - sprawdź