Ranking środków do konserwacji skóry w samochodzie

1. Preparaty do czyszczenia skórzanej tapicerki SoftClean

To jedne z najchętniej wybieranych produktów na rynku. Wyróżniają się przede wszystkim skutecznością. Preparaty do czyszczenia skórzanej tapicerki marki SoftClean składają się z < 5% anionowych środków powierzchniowo-czynnych i specyfików konserwujących. Pod tymi nazwami kryją się substancje gwarantujące bezpieczne usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń z powierzchni.

Widoczne zanieczyszczenia to nie wszystko. Preparaty do czyszczenia skórzanej tapicerki SoftClean niwelują nieprzyjemne zapachy, takie jak dym papierosowy czy ludzki pot. Można je uznać za niezbędny produkt do stosowania przed podjęciem dalszych prac kosmetycznych.

2. Środki do konserwacji skóry w samochodzie Leder Versiegelung

Pielęgnacja powierzchni gładkich nie obędzie się bez odpowiedniego produktu zabezpieczającego. Wyjątkowym wyborem w tej dziedzinie jest marka Leder Versiegelung. Jej środki do konserwacji skóry w samochodzie powstają przy użyciu technologii polimerowej. W praktyce oznacza to bardzo wysoki poziom ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

O czym konkretnie mowa? Między innymi o przetarciach i przebarwieniach, które odbierają pierwotny blask materiału. Oprócz tego środek do konserwacji skóry w samochodzie Leder Versiegelung tworzy powłokę ochronną o polimerowej strukturze. Jej zadaniem jest utrwalenie farby oraz zapobieganie przebarwieniom. Nawet jeśli dojdzie do zafarbowania powierzchni, warstwę można z łatwością usunąć, ratując tym samym tapicerkę.

Warto dodać, że ten kosmetyk samochodowy nie wydziela żadnych zapachów. Jest też bezbarwny. Dzięki temu można go zaliczyć do najlepszych dostępnych na rynku.

3. Pełny zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej Europell

Oprócz wyżej wspomnianych produktów należy jeszcze zaopatrzyć się w przyrządy służące ich aplikacji. Bez tego zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej będzie niekompletny. W związku z tym polecamy uwadze przygotowany przez nas pakiet.

Zawiera on wysokogatunkową szczoteczkę, gąbkę i mikrofibrę. Pomagają one w usuwaniu trudnych zabrudzeń oraz tworzenie skutecznej warstwy ochronnej Oprócz tego zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki Europell zawiera wymienione już preparaty. Wystarczą one na co najmniej dwukrotną pielęgnację wnętrza auta.

Podsumowanie

Skompletowanie zestawu do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej może być bardzo proste, jeśli skorzysta się z profesjonalnej oferty. Zachęcamy w związku z tym do przyjrzenia się naszemu asortymentowi. Dokonaliśmy starannej selekcji, aby klienci mogli z łatwością zadbać o wnętrze swojego samochodu.