Jako producenci skóry naturalnej

możemy zaoferować architektom współpracęw obrębie produkcji i pozyskiwania wyrobów skórzanych jak i pomoc w zakresiewłączenia skóry do ich projektów w innowacyjny i zrównoważony sposób.

czarne-klasyczne-wnetrze-loftu-ze-skorzana-zaslona-podlogowa-i-drewniana-podloga

DLA PROJEKTANTA

 

 

CO OFERUJEMY?

 

Dostarczanie materiałów skórzanych

Skóra jest wszechstronnym materiałem, który może być wykorzystywany w szerokim zakresie zastosowań w projektowaniu wnętrz, w tym w tapicerkach, pokryciach ściennych, podłogach i akcentach dekoracyjnych. Zapewniamy szereg wysokiej jakości materiałów skórzanych w różnych kolorach, teksturach i wykończeniach, umożliwiając im włączenie tego materiału do swoich projektów.

 

Opracowanie spersonalizowanych produktów skórzanych

Chętnie współpracujemy z architektami w celu opracowania niestandardowych produktów skórzanych, które są dostosowane do konkretnych potrzeb danego projektu. Unikalne wykończenia, kolory lub tłoczenia, pomogą w stworzeniu wyjątkowego projektu wnętrz, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wiedza techniczna

Posiadamy dogłębną wiedzę na temat materiałów skórzanych i ich właściwości. Zawsze z przyjemnością doradzamy architektom w wyborze najlepszych materiałów, dzielimy się wiedzą o ich właściwościach technicznych oraz konserwacji.

 

Współpraca w zakresie zrównoważonego rozwoju

Jako producent i dostawca skór naturalnych, jesteśmy aktywnie zaangażowani w kampanię na rzecz zrównoważonego rozwoju. Cenimy sobie etyczne pozyskiwanie surowców, a produkowane przez nas materiały skórzane są przyjazne dla środowiska.


W ramach współpracy oferujemy także:


- darmowe próbniki kolorów i jakości skór z naszej oferty

- szkolenia produktowe w siedzibie naszej firmy lub online, na których chętnie opowiemy Wam o produktach z naszej oferty i ich charakterystyce oraz przekażemy Wam podstawy wiedzy o skórze oraz jej pielęgnacji

- wsparcie merytoryczne w postaci materiałów produktowych i informacyjnych oraz prezentacji

- wzajemny system poleceń z kontrahentami z branży wnętrzarskiej

- promowanie Państwa usług i projektów wykonanych z naszej skóry na naszej stronie oraz w kanałach społecznościowych

- rabaty na środki do pielęgnacji skóry marki Europell