Hurtownia skór naturalnych Wrocław

Wykorzystaj potencjał wnętrza domu, samochodu czy jachtu, umieszczając w nich meble wykończone najwyższej jakości materiałem – skórą naturalną. Postaw na sprawdzone dodatki do stylizacji wykonane z niej, aby czerpać ze współczesnej mody tylko to, co najlepsze. Podkreśl jakość swoich wyrobów, oferując je klientom w luksusowej wersji. Nasza hurtownia skór naturalnych we Wrocławiu dostarczy Ci surowca, którego potrzebujesz, by robić wrażenie!

Skóra meblowa – wspieramy nieprzemijające trendy

Od lat pozyskujemy najwyższej jakości odpady garbarskie, przetwarzając je tak, aby mogły być wykorzystywane jako surowiec do produkcji ekskluzywnych mebli. To produkty świetne dla osób, które cenią sobie przebywanie w otoczeniu klasycznych, ponadczasowych elementów wystroju. Skóra meblowa, którą oferujemy, to produkt poddany garbowaniu, farbowany i odpowiednio impregnowany, dzięki czemu staje się odporny przede wszystkim na pękanie i intensywne użytkowanie. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że nasze skóry naturalne z hurtowni we Wrocławiu mogą pomóc w stworzeniu najbardziej wymyślnych wzorów kanap, foteli, szezlongów czy krzeseł.

Skóra samochodowa dla aut premium

Dla właścicieli samochodów klasy średniej wyższej i premium mamy wyjątkową ofertę skór samochodowych – pachnących, zadbanych, ale również trudnopalnych, co stanowi duży ich atut. Dzięki nim możesz stworzyć wyjątkowe fotele, idealnie dopasowane do gustu klienta indywidualnego, a także stworzyć wnętrza pojazdu charakterystyczne dla konkretnej kolekcji.

Wyroby ze skóry galanteryjnej dla tych, którzy cenią jakość

Jedną z naszych propozycji dla klientów biznesowych jest również skóra naturalna przetwarzania w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu, z której można uszyć wspaniałe portfele, torebki, paski i inne elementy galanterii. Intrygujące wzory, przyjemna w dotyku faktura, bajeczne kolory, ale przede wszystkim – najwyższa jakość. To cechy, dzięki którym przy pomocy naszych surowców garbarskich możesz stworzyć indywidualną kolekcję galanterii, która zrobi furorę wśród miłośników ponadczasowej elegancji.

Skóra morska – synonim wytrzymałości

Jednym z zastosowań naszych skór naturalnych jest również produkcja mebli i elementów wyposażenia, które można wykorzystać w urządzaniu luksusowych wnętrz kabin statków, jachtów, motorówek. Skórę morską wytwarzamy ze starannie wyselekcjonowanych gatunków surowców i poddajemy odpowiednim sposobom obróbki garbarskiej, aby uzyskać produkt o wzmocnionych parametrach wytrzymałościowych – odpornych na wilgoć, silne wiatry i mocne nasłonecznienie.

Pozyskuj skóry naturalne z odpowiedzialnego źródła!

Tworzymy nasze wyroby z myślą o klientach, którzy cenią sobie ponadczasowe piękno skór i wiedzą, czego po nich oczekiwać. Jednocześnie sprzyjamy zasadom zrównoważonego rozwoju, dbając o to, aby produkty skórzane, które zostaną uszyte z naszych surowców, służyły długo, a ich rozkład po latach nie wpływał negatywnie na środowisko naturalne. Jednocześnie pozyskujemy skóry jako odpady z produkcji mięsa, co sprawia, że gospodarujemy nimi w rozsądny sposób, aby służyły jak najdłużej, zanim całkowicie stracą na użyteczności. To niejedyny powód, aby współpracować z naszą hurtownią – sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że przemawiają za tym również atrakcyjna cena i szeroki asortyment!