EUROPELL GROUP

 

Europell Group, to marka jednocześnie z długą historią i nowoczesnym podejściem do prowadzenia firmy i rozwoju produktów. Od blisko 20 lat zajmujemy się produkcją oraz handlem najwyższej jakości skór meblowych, samochodowych oraz galanteryjnych. Dostarczamy je do największych i średnich fabryk, producentów i wytwórni, a także małych zakładów tapicerskich w Polsce i Europie. Posiadamy dużą wiedzę na temat jej produkcji oraz właściwości jak i ekologii w przemyśle skórzanym. Chętnie się tą wiedzą dzielimy!


Zainspirowani pięknem skóry, pragniemy zachęcić Was do odkrywania niekończących się możliwości tego naturalnego i luksusowego surowca. W przeciwieństwie do materiałów produkowanych masowo, każdy skrawek skóry ma swoją wyjątkową historię…

 

 

SUROWIEC I PRODUKCJA

 

Materiały do naszej produkcji pozyskujemy z wyselekcjonowanych źródeł w Azji, Ameryce Południowej, Europie, Indiach i Australii. Produkujemy nasze w skóry we Włoszech w malowniczej miejscowości Arzginano, położonej godzinę drogi od Werony. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w zakresie obróbki wstępnej, garbowania oraz świetnie zorganizowanymi wykańczalniami. Jest to wyjątkowy rejon, który od setek lat słynie z produkcji skór naturalnych, w efekcie czego znajduje się tu blisko 250 garbarni. 

 

 
 
 
 
 
     
 


 


ZAMÓWIENIA 

Pozycja producenta daje nam wspaniałą możliwość realizacji każdego rodzaju skóry - od licówek i dwoin w każdej grubości, przez skóry roślinne, aż po skóry garbowane metodą chrome-free. Zamówienia realizujemy zarówno na produkcję dużych, hurtowych ilości jak i pojedyńczych partii dla mniejszych zakładów i klientów prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy ze skórą, jesteśmy w stanie wesprzeć wszystkich naszych klientów nawet przy najbardziej wymagających projektach, jednocześnie oferując im wsparcie w obszarze optymalizacji kosztów zakupu i przerobu skóry.