EUROPELL GROUP

 

Europell Group sp. z o.o. działa na rynku skórzanym od ponad 18 lat. Zajmujemy się produkcją oraz handlem skór tapicerskich i galanteryjnych. Dostarczamy naturalną skórę meblową, samochodową oraz na wyroby galanteryjne do największych i średnich fabryk, a także małych zakładów tapicerskich w Polsce i Europie.

 

Zaopatrujemy producentów tapicerki samochodowej i niszowy sektor aut tzw. oldtimers w najwyższej jakości skóry nowoczesne oraz inne ich wersje, w tym vintage lub postarzane. Jesteśmy partnerami dla wielu wytwórni użytkowych towarów galanteryjnych, jak torby, portfele, pasy, czy inne akcesoria osobiste..

 

 

SKÓRA MEBLOWA

 

Tym rodzajem skóry zajmujemy się od 2002 roku. Początkowo były to towary gotowe, jednak dziś jesteśmy w pełni niezależnymi producentami skór tapicerskich - meblowych i samochodowych, a także galanteryjnych. 
 
SUROWIEC

Materiały do naszej produkcji pozyskujemy sami. Są to skóry z wyselekcjonowanych źródeł w Azji, Ameryce Południowej, Europie i Australii. Współpracujemy z najlepszymi włoskimi kooperantami w zakresie obróbki wstępnej, garbowania oraz świetnie zorganizowanymi wykańczalniami. Dzięki temu możemy zapewnić utrzymanie najwyższych standardów jakościowych skór.

Nasze skóry produkujemy w technologii chromowej, ale też starą, tradycyjną metodą garbowania roślinnego. Chcemy w ten sposób brać aktywny udział w coraz szerzej promowanej, ogólnoświatowej kampanii na rzecz ochrony środowiska.

  
 

ZAMÓWIENIA

U nas możesz zamówić specjalnie przygotowane, według indywidualnych potrzeb skóry naturalne. Jednak oferujemy także stały, konfekcjonowany i dystrybuowany materiał z naszego magazynu w Polsce. Zamówienia realizujemy zarówno na produkcję dużych, hurtowych ilości, jak i mniejszych partii, które dostarczamy bezpośrednio do Klienta z naszych zakładów produkcyjnych we Włoszech lub naszego magazynu.

Oferujemy także usługi magazynowania skór klientowskich, wyprodukowanych przez nas i przeznaczonych wyłącznie dla naszego Kontrahenta. Pragniemy w ten sposób, wspierać politykę i strategię dostaw w systemie "na czas". 
 
DOŚWIADCZENIE

W zakresie krojenia i szycia skóry posiadamy wieloletnie doświadczenie. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji zamówień, a także w obszarze optymalizacji kosztów zakupu oraz przerobu skóry. Chętnie doradzamy w kwestiach czyszczenia i konserwacji skóry - podpowiemy, jakie są techniki, aby skóra służyła jak najdłużej! U nas znajdziesz także profesjonalne środki do pielęgnacji.

  


ZESPÓŁ

Tworzymy zgrany zespół młodych pasjonatów swojej pracy. Wierzymy, że to, co do tej pory udało nam się zbudować, przetrwa dużo więcej czasu niż tylko „chwilę”. Nie jesteśmy handlarzami - dążymy do bycia Waszymi partnerami w biznesie.

Oferujemy doskonałej jakości skórę naturalną do wytworzenia przeróżnych wyrobów - mebli, galanterii, elementów samochodowych oraz wyposażenia łodzi. Ponadto zapewniamy niezastąpiony i wartościowy serwis oraz wsparcie know-how.


Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami, składania zapytań, a także do zapoznania się z ofertą artykułów magazynowych.

Zapisz się do newlettera