Skóry naturalne Gdańsk

Wspaniałe skórzane meble, galanteria, wnętrza samochodów – to wszystko możesz stworzyć, wykorzystując surowce, które oferuje nasza hurtownia w Gdańsku. Tylko skóra naturalna daje ten niepowtarzalny zapach, uczucie komfortu i efekt prestiżu – warto więc się nią otaczać!

Skóry do produkcji mebli i tapicerki samochodowej

Naturalne wyroby garbarskie zapewniają wytrzymałość na bodźce mechaniczne i czynniki atmosferyczne nieporównywalną z żadnym innym materiałem syntetycznym, jeśli tylko zostaną dobrze przetworzone i będą należycie pielęgnowane w przyszłości. Skóra meblowa, jaką oferujemy w naszej hurtowni, pozwoli na stworzenie wielu wspaniałych kanap, foteli, krzeseł czy szezlongów w najmodniejszych obecnie stylach. Tylko skóry naturalne, które możesz nabyć u nas w Gdańsku, pozwolą Ci uzyskać zamierzony efekt luksusu i ponadczasowości, z którym uda się stworzyć niepowtarzalne aranżacje wnętrz domów czy samochodów. Specjalnie przygotowane skóry morskie to natomiast surowce wyjątkowo odporne na promieniowanie UV, wilgotność i silne wiatry – a zatem doskonale przystosowane do tapicerowania mebli w wyposażeniu jachtów czy statków.

Skóry do zastosowań galanteryjnych – bogaty asortyment wzorów

Decydując się na współpracę z nami w zakresie dostarczania skór galanteryjnych, zapewniasz swojemu biznesowi szeroki dostęp do surowców najwyższej jakości, świetnie przygotowanych do tego, by szyć z nich torebki, portfele czy paski. Szeroka oferta kolorów i wzorów sprawi, że łatwiej Ci będzie tworzyć nowe kolekcje na podstawie naszych próbników. Zamów wybrane partie skór, które są już gotowe do szycia, i zaprojektuj wyroby, które podbiją świat mody!

Co zyskujesz dzięki współpracy z naszą firmą?

Prawdziwa skóra to wciąż pożądany na rynku surowiec, który wymaga garbowania w bardzo ściśle kontrolowanych warunkach. Nasza hurtownia skór naturalnych w Gdańsku to miejsce, do którego sprowadzamy je jako odpad z produkcji mięsnej, a następnie przetwarzamy, dbając o ekologię. Kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju – wytwarzamy materiały, dzięki którym mogą powstać liczne przedmioty użytkowe o wyjątkowych walorach wytrzymałościowych, jakościowych i estetycznych. Należą one do ponadczasowych i długowiecznych – takich, których się nie wyrzuca, lecz użytkuje, aż stracą swoją jakość. Dzięki temu, że skóry naturalne rozpadają się bez szkody dla środowiska naturalnego, masz pewność, że współpraca z nami przyczyni się do wspierania ekologii wpisanej w ścieżkę rozwoju Twojej marki.