Hurtownia skór naturalnych Kraków

Wyjątkowa wytrzymałość, ponadczasowe piękno i wzory, które zachwycają – naturalne skóry nie mają sobie równych, zarówno na rynku meblowym, jak i galanteryjnym. Producentów, którzy poszukują surowców z odpowiedzialnych źródeł do tworzenia swoich nietuzinkowych wyrobów, zapraszamy do naszej hurtowni skór naturalnych w Krakowie.

Luksusowe skóry meblowe – ponadczasowe piękno

Meble wykonane z prawdziwych skór cieszą się na całym świecie niesłabnącym zainteresowaniem. Producenci, którzy mają je w swojej ofercie, kojarzą się z luksusem i elegancją, gdyż dostarczają swoim klientom możliwości otaczania się wspaniałymi krzesłami czy kanapami tapicerowanymi w najlepszy możliwy sposób. Skóra meblowa to produkt o szczególnych cechach wytrzymałościowych, ale również estetycznych, do których dążymy w naszej pracowni. Skóry naturalne wytwarzane w naszej firmie w Krakowie występują w wielu różnych wersjach kolorów, faktur i wzorów, dzięki czemu sprzyjają produkcji mebli w stylu kolonialnym, klasycznym, ale również industrialnym czy modernistycznym.

Skóry galanteryjne dla miłośników prestiżu

Skórzane paski, torebki, aktówki – ich posiadanie w znaczący sposób odmienia charakter całej stylizacji, czyniąc ją jeszcze bardziej elegancką. Zadbaj o swoich klientów, dostarczając im produktów wykonanych z najlepszych surowców, a nasza hurtownia skór naturalnych w Krakowie zadba o zaopatrzenie Twojego biznesu. Sprawdź nasze kolory i wzory, zamów próbniki i przekonaj się, że warto nawiązać z nami współpracę. Nasze skóry galanteryjne pozwolą Ci stworzyć wymarzone kolekcje dodatków, które z pewnością zrobią furorę!

Skóra morska dla producentów statków

Wyjątkowej wytrzymałości skóra morska to nasz produkt klasy premium dla wyjątkowej grupy producentów wyposażenia jachtów, statków czy łodzi wycieczkowych. To produkt staranie wyselekcjonowany wśród surowców najwyższej wytrzymałości, dodatkowo impregnowany w taki sposób, aby stał się odporny na wysoki poziom nasłonecznienia i wilgoci, a także działanie silnych wiatrów.

Skóry samochodowe w luksusowych autach

Mamy też specjalną ofertę skór samochodowych o wyjątkowych kolorach i wzorach, przeznaczoną dla producentów aut klasy premium, kładących nacisk na wyjątkowy komfort i wytrzymałość w każdym detalu swoich wyrobów. Zobacz naszą ofertę skór i dopasuj ją do stylistyki swoich najnowszych samochodów, czyniąc z nich naprawdę luksusowe modele.

Skóry naturalne jakości premium

Produkujesz meble, galanterię, wyposażenie aut czy jachtów najwyższej jakości? W takim razie potrzebna Ci jest skóra naturalna klasy premium. W Krakowie znajdziesz ją w naszej hurtowni – to tutaj sprowadzamy skórzane odpady z produkcji mięsnej, garbujemy je i przetwarzamy, a następnie dostosowujemy do indywidualnych życzeń klientów biznesowych. Dbamy o to, by działać w myśl zasad zrównoważonego rozwoju – każdy z naszych wyrobów rozkłada się w sposób nietoksyczny dla środowiska naturalnego, a dzięki odpowiedniej impregnacji jest w stanie posłużyć jeszcze wiele dziesięcioleci, zanim ostatecznie trafi do śmieci. Współpracując z nami, wspierasz planetę i promujesz rozważne gospodarowanie zasobami dla dobra nas wszystkich!