Blog

01

Skóra i jej wpływ na środowisko

Naturalna skóra jest wykorzystywana przez ludzi od setek lat.
Czytaj wiecej
02

Charakterystyka skór samochodowych

Większość konsumentów nie zdaje sobie sprawy, że istnieje jakakolwiek różnica między skórą ich butów, sofy czy fotelu samochodowego.
Czytaj wiecej
03

Dlaczego warto wybrać skórę naturalną?

Przemysł skórzany tworzy produkt, który jest zarówno naturalny, jak i trwały – skóra jest wyjątkowa w swojej zdolności łączenia piękna, wygody i praktyczności.
Czytaj wiecej
04

Kolorystyka skór naturalnych

Wraz z rozwojem technologii w branży skórzanej, rozwinęły się również proponowane i możliwe do wyprodukowania warianty kolorystyczne.
Czytaj wiecej
05

Jaka skóra jest najlepsza?

To pytanie słyszymy często od klientów, którzy odwiedzają nasz showroom. Niestety, ale nie będziemy oryginalni i odpowiemy: to zależy. Od czego? O tym poniżej!
Czytaj wiecej
06

Panele tapicerowane ze skóry naturalnej

Na rynku od wielu, wielu lat funkcjonują meble obite w skórę, galanteria skórzana, obuwie czy luksusowe wnętrza jachtów czy też samochodów – oczywiście w skórze naturalnej. Jednak zarówno projektanci wn…
Czytaj wiecej
07

Fakty i mity na temat skóry

Ostatnie badania prowadzone przez organizację Leather Naturally potwierdzają, że w społeczeństwie nadal jest zauważalny trend świadczący o braku wiedzy na temat branży i przemysłu skórzanego.
Czytaj wiecej
08

Salone del Mobile 2022: designerska uczta dla oczu

W ubiegłym tygodniu (7-12 czerwca) w Mediolanie miało miejsce święto designu i prawdziwa uczta dla oczu – targi Salone del Mobile w imponującej Fiera Milano.
Czytaj wiecej
09

Skóra naturalna a skaj

Skóra naturalna jest używana przez ludzkość od wieków. Jednak wraz z rozwojem technologii, powstają różne alternatywy dla skóry naturalnej.
Czytaj wiecej